Menu2 (7.x-1.0-beta4) - en to el translation catalogue (31 entries)

en: yes
el: ναι

en: disabled
el: απενεργοποιημένο

en: Confirm
el: Επιβεβαίωση

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Language
el: Γλώσσα

en: On
el: Ανοικτό

en: default
el: προεπιλογή

en: Parent
el: Γονέας

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: edit
el: επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: remove
el: αφαίρεση

en: Manage
el: Διαχείριση

en: Menu
el: Μενού

en: type
el: τύπος

en: no
el: όχι

en: Off
el: Κλειστό

en: Fields
el: Πεδία

en: Items
el: Αντικείμενα

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: HTML is allowed.
el: Η HTML επιτρέπεται.

en: fields
el: πεδία

en: on
el: ανοικτό

en: Menu settings
el: Ρυθμίσεις μενού

en: edit menu
el: επεξεργασία μενού

en: off
el: κλειστό

en: Machine-readable name
el: Μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα

en: folder
el: φάκελος

en: system
el: σύστημα

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
el: Ένα μοναδικό μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα. Μπορεί να περιέχει μόνο μικρά γράμματα, αριθμούς και κάτω παύλες.
