Menu2 (7.x-1.0-beta4) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: yes
ht: Wi

en: Language
ht: Lang

en: On
ht: Ouvè

en: Save
ht: Anrejistre

en: no
ht: Non

en: Off
ht: Fèmen
