Menu2 (7.x-1.0-beta4) - en to is translation catalogue (26 entries)

en: yes
is: já

en: disabled
is: óvirkt

en: Confirm
is: Staðfesta

en: Cancel
is: Hætta við

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Language
is: Tungumál

en: On
is: Virkjað

en: default
is: sjálfgefið

en: Parent
is: Foreldri

en: Settings
is: Stillingar

en: edit
is: breyta

en: installed
is: uppsett

en: Save
is: Vista

en: remove
is: fjarlægja

en: URL
is: vefslóð

en: Manage
is: Stjórnun

en: Menu
is: Valmynd

en: type
is: gerð

en: no
is: nei

en: Off
is: Af

en: Fields
is: Svæði

en: Items
is: Hlutir

en: Owner
is: Eigandi

en: fields
is: svæði

en: Menu settings
is: Valmyndastillingar

en: system
is: kerfi
