Menu2 (7.x-1.0-beta4) - en to jv translation catalogue (22 entries)

en: yes
jv: ya

en: disabled
jv: mati

en: Confirm
jv: Konfirmasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Language
jv: Basa

en: default
jv: gawan

en: Parent
jv: Induk

en: Settings
jv: Sétingan

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: type
jv: tipe

en: no
jv: ora

en: Fields
jv: Field

en: Items
jv: Item

en: Owner
jv: Sing duwé

en: Security
jv: Jagabaya

en: Menu settings
jv: Sétingan menu

en: edit menu
jv: ngubah menu

en: Machine-readable name
jv: Jeneng gampangé-mesin

en: system
jv: sistem

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
jv: Jeneng kewaca-mesin unik. Namung kudu ngandhut huruf cilik, angka lan garis ngisor.
