Menu2 (7.x-1.0-beta4) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: yes
kk: Иә

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Confirm
kk: Растау

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Language
kk: Тіл

en: default
kk: әдепкі

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау

en: Menu
kk: Мәзір

en: type
kk: түр

en: Fields
kk: Өрістер

en: Items
kk: Элементтер

en: Menu settings
kk: Мәзір теңшелімдері

en: edit menu
kk: менюді өңдеу
