Menu2 (7.x-1.0-beta4) - en to lt translation catalogue (33 entries)

en: yes
lt: taip

en: disabled
lt: išjungtas

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Language
lt: Kalba

en: On
lt: Įjungta

en: default
lt: įprasta

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: remove
lt: pašalinti

en: Manage
lt: Valdyti

en: Menu
lt: Meniu

en: name
lt: vardas

en: type
lt: tipas

en: no
lt: ne

en: Off
lt: Išjungta

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Items
lt: Elementai

en: Owner
lt: Savininkas

en: Security
lt: Saugumas

en: description
lt: aprašymas

en: Menu Title
lt: Meniu pavadinimas

en: fields
lt: laukeliai

en: on
lt: -

en: Menu settings
lt: Meniu nuostatos

en: edit menu
lt: redaguoti meniu

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas

en: Neutral
lt: Neutralus

en: system
lt: sistema

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
lt: Unikalus mašinoms suprantamas tekstas. Gali būt sudarytas tik iš mažųjų raidžių, skaičių ir pabraukimų.
