Menu2 (7.x-1.0-beta4) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: yes
mk: да

en: Confirm
mk: Потврда

en: Remove
mk: Одстрани

en: Settings
mk: Поставки

en: edit
mk: промени

en: system
mk: систем
