Menu2 (7.x-1.0-beta4) - en to nn translation catalogue (20 entries)

en: yes
nn: ja

en: disabled
nn: gjer utilgjengeleg

en: Confirm
nn: Stadfest

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Language
nn: Språk

en: On
nn: På

en: default
nn: standard

en: Parent
nn: Opp eit nivå

en: Settings
nn: Innstillingar

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre

en: remove
nn: fjern

en: no
nn: nei

en: Off
nn: Av

en: Fields
nn: Felt

en: Items
nn: Element

en: Menu settings
nn: Menyval

en: Machine-readable name
nn: Datamaskinlesbart namn

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
nn: Eit unikt datamaskinlesbart namn. Kan bare innehalde små bokstavar, tal og understrek.
