Menu2 (7.x-1.0-beta4) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: yes
os: ойы

en: disabled
os: хицæн у

en: Confirm
os: Афтæ у

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Language
os: Æвзаг

en: Parent
os: Ныййарæг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Save
os: Ныффысс
