Menu2 (7.x-1.0-beta4) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Confirm
sr: Потврди

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Language
sr: Језик

en: Parent
sr: Надређен

en: Settings
sr: Подешавања

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Manage
sr: Управљај

en: Menu
sr: Мени

en: no
sr: не
