Menu2 (7.x-1.0-beta4) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: yes
az: bəli

en: disabled
az: söndürülüb

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Language
az: Dil

en: On
az: Aktiv

en: Parent
az: Valideyn

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Manage
az: İdarə et

en: Menu
az: Menyu

en: no
az: yox

en: Off
az: Söndürülüb

en: Fields
az: Sahələr

en: Items
az: Elementlər

en: Owner
az: Sahib

en: Security
az: Təhlükəsizlik

en: fields
az: sahələr

en: Menu settings
az: Menyu parametrləri

en: Indexes
az: İndekslər

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad
