Menu2 (7.x-1.0-beta3) - en to be translation catalogue (29 entries)

en: yes
be: так

en: disabled
be: адключана

en: Confirm
be: Сьцьвярдзіць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Language
be: Мова

en: On
be: На

en: default
be: прадвызначана

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Settings
be: Налады

en: edit
be: рэдагаваць

en: installed
be: усталяваны

en: Save
be: Захаваць

en: remove
be: выдаленне

en: URL
be: Спасылка

en: Manage
be: Кіраваць

en: Menu
be: Меню

en: type
be: тып

en: no
be: не

en: Fields
be: Палі

en: Items
be: Элементы

en: Owner
be: Уладальнік

en: Users
be: Карыстальнікі

en: fields
be: палі

en: Menu settings
be: Налады меню

en: edit menu
be: рэдагаваць мэню

en: Machine-readable name
be: Машыначытаемае імя

en: system
be: сыстэма

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
be: Унікальнае машыначытальнае імя. Можа ўтрымліваць толькі малыя літары, лічбы і падкрэсліванні.
