Menu2 (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (28 entries)

en: yes
eu: bai

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Language
eu: Hizkuntza

en: default
eu: lehenetsia

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: remove
eu: ezabatu

en: Manage
eu: Kudeatu

en: Menu
eu: Menua

en: name
eu: izena

en: type
eu: mota

en: no
eu: ez

en: Fields
eu: Eremuak

en: Items
eu: Elementuak

en: Owner
eu: Jabea

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Menu Title
eu: Menuaren Izenburua

en: fields
eu: eremuak

en: Menu settings
eu: Menu ezarpenak

en: Machine-readable name
eu: Makinarentzako izen irakurgarria

en: restore
eu: leheneratu

en: system
eu: sistema

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
eu: Makinarentzako irakurgarria den izen bereizia. Letra xehe, zenbaki eta azpimarraz bakarrik osatua.
