Menu2 (7.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Manage
my: စီမံခန့်ခွဲရန်

en: Menu
my: မီနူး

en: no
my: မဟုတ်/မလုပ်

en: Items
my: အချက်အလက်များ

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Machine-readable name
my: စက်မှဖတ်ရှုနားလည်နိုင်သည့် နာမည်
