Menu2 (7.x-1.0-beta4) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: yes
ne: हो

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: On
ne: माथि

en: Parent
ne: मूल

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: URL
ne: यूआरएल

en: Menu
ne: मेनु

en: type
ne: प्रकार

en: no
ne: हैन

en: Items
ne: बस्तुहरु
