Menu2 (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (21 entries)

en: yes
th: ตกลง

en: disabled
th: ปิดใช้งาน

en: Confirm
th: ยืนยัน

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: On
th: เปิด

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: remove
th: เอาออก

en: Manage
th: จัดการ

en: Menu
th: เมนู

en: type
th: ชนิด

en: no
th: ไม่

en: Off
th: ปิด

en: Items
th: จำนวน

en: Owner
th: เจ้าของ

en: Menu settings
th: ตั้งค่าเมนู

en: Machine-readable name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: system
th: ระบบ

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
th: ชื่อสำหรับอ้างอิงที่ไม่ซ้ำ ประกอบด้วยตัวอักษรตัวเล็ก ตัวเลข และสัญประกาศ (_) เท่านั้น
