Menu2 (7.x-1.0-beta4) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: yes
ur: جی ہاں

en: disabled
ur: غیرفعال شدہ

en: Confirm
ur: تصدیق کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Language
ur: زبان

en: On
ur: آن

en: default
ur: ڈیفالٹ

en: Parent
ur: پیرنٹ

en: Settings
ur: ترتیبات

en: edit
ur: ترمیم

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Menu
ur: مینیو

en: Items
ur: سرخیاں
