Menu access fix (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Operations
be: Аперацыі

en: Menu
be: Меню

en: edit menu
be: рэдагаваць мэню

en: list links
be: спіс спасылак

en: add link
be: дадаць спасылку
