Menu access fix (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Operations
ca: Operacions

en: Menu
ca: Menú

en: edit menu
ca: edita el menú

en: list links
ca: llista els enllaços

en: add link
ca: afegeix un enllaç
