Menu access fix (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Operations
cs: Operace

en: edit menu
cs: upravit menu

en: list links
cs: seznam odkazů

en: add link
cs: přidat odkaz
