Menu access fix (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Title
de: Titel

en: Operations
de: Aktionen

en: Menu
de: Menü

en: edit menu
de: Menü bearbeiten

en: list links
de: Links auflisten

en: add link
de: Link hinzufügen
