Menu access fix (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Menu
el: Μενού

en: edit menu
el: επεξεργασία μενού

en: list links
el: λίστα στοιχείων

en: add link
el: προσθήκη στοιχείου
