Menu access fix (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Operations
eo: Operacioj

en: Menu
eo: Menuo

en: edit menu
eo: redaktu menuon

en: list links
eo: listigu ligilojn

en: add link
eo: aldonu ligilon
