Menu access fix (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Operations
et: Toimingud

en: Menu
et: Menüü

en: edit menu
et: muuda menüüd

en: list links
et: linkide nimekiri

en: add link
et: lisa link
