Menu access fix (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Menu
eu: Menua

en: edit menu
eu: editatu menua

en: add link
eu: esteka gehitu
