Menu access fix (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Menu
fi: Valikko

en: edit menu
fi: muokkaa valikkoa

en: list links
fi: listaa linkit

en: add link
fi: lisää linkki
