Menu access fix (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Title
gl: Título

en: Operations
gl: Operacións

en: Menu
gl: Menú

en: edit menu
gl: editar menú

en: list links
gl: mostrar enlaces

en: add link
gl: engadir enlace
