Menu access fix (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Menu
he: תפריט

en: edit menu
he: עריכת תפריט

en: list links
he: הצגת קישורים

en: add link
he: הוספת קישור
