Menu access fix (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Operations
hr: Operacije

en: Menu
hr: Izbornik

en: edit menu
hr: uredi izbornik

en: list links
hr: prikaži poveznice

en: add link
hr: dodaj poveznicu
