Menu access fix (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Operations
ja: 操作

en: Menu
ja: メニュー

en: edit menu
ja: メニューを編集

en: list links
ja: リンク一覧

en: add link
ja: リンクを追加
