Menu access fix (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Menu
kk: Мәзір

en: edit menu
kk: менюді өңдеу

en: list links
kk: сілтемелер
