Menu access fix (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: edit menu
km: កែ​សម្រួល​ម៉ឺនុយ

en: list links
km: រាយ​តំណ

en: add link
km: បន្ថែម​តំណ
