Menu access fix (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Menu
ku: پێڕست

en: list links
ku: لیستەی بەستەرەکان

en: add link
ku: زیادکردنی بەستەر
