Menu access fix (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Operations
sv: Funktioner

en: Menu
sv: Meny

en: edit menu
sv: redigera meny

en: list links
sv: visa länkar

en: add link
sv: lägg till länk
