Menu access fix (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Menu
ta: வகைப்பட்டி

en: edit menu
ta: பட்டியலை திருத்து

en: list links
ta: சுட்டிகளை பட்டியலிடு

en: add link
ta: சுட்டியை இணை
