Menu access fix (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Operations
tr: İşlemler

en: Menu
tr: Menü

en: edit menu
tr: menü düzenle

en: list links
tr: bağlantıları listele

en: add link
tr: bağlantı ekle
