Menu access fix (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Operations
uk: Операції

en: Menu
uk: Меню

en: edit menu
uk: редагувати меню

en: list links
uk: показати список посилань

en: add link
uk: додати посилання
