Menu access fix (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Operations
ar: العمليات

en: Menu
ar: القائمة

en: edit menu
ar: تحرير القائمة

en: list links
ar: سرد الروابط

en: add link
ar: إضافة رابط
