Menu access fix (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: edit menu
bo: འདེམས་བྱང་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པ

en: list links
bo: སྦྲེལ་ཐག་སྟོན་པ

en: add link
bo: སྦྲེལ་ཐག་ཁ་སྣོན
