Menu access fix (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Title
es: Título

en: Operations
es: Operaciones

en: Menu
es: Menú

en: edit menu
es: editar menú

en: list links
es: listar enlaces

en: add link
es: añadir enlace
