Menu access fix (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Operations
hu: Műveletek

en: Menu
hu: Menü

en: edit menu
hu: menü szerkesztése

en: list links
hu: hivatkozások listázása

en: add link
hu: hivatkozás hozzáadása
