Menu access fix (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Menu
lt: Meniu

en: edit menu
lt: redaguoti meniu

en: list links
lt: rikiuoti nuorodas

en: add link
lt: pridėti nuorodą
