Menu access fix (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Operations
lv: Darbības

en: Menu
lv: Izvēlne

en: edit menu
lv: rediģēt izvēlni

en: list links
lv: saišu saraksts

en: add link
lv: pievienot saiti
