Menu access fix (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: edit menu
nl: menu bewerken

en: list links
nl: links weergeven

en: add link
nl: link toevoegen
