Menu access fix (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Operations
oc: Accions

en: Menu
oc: Menú

en: edit menu
oc: mofificar lo menú

en: list links
oc: far la lista dels ligams

en: add link
oc: apondre un ligam
