Menu access fix (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Title
pt: Título

en: Operations
pt: Operações

en: edit menu
pt: editar menu

en: list links
pt: listar ligações

en: add link
pt: adicionar ligação
