Menu access fix (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Menu
ro: Meniu

en: edit menu
ro: editare meniu

en: list links
ro: listare legături

en: add link
ro: adăugare legătură
