Menu access fix (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Operations
ru: Операции

en: Menu
ru: Меню

en: edit menu
ru: редактировать меню

en: list links
ru: список ссылок

en: add link
ru: добавить ссылку
