Menu access fix (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Operations
sk: Operácie

en: edit menu
sk: upraviť menu

en: list links
sk: zobraziť odkazy

en: add link
sk: pridať odkaz
