Menu Admin per Menu (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Operations
ar: العمليات

en: Administration
ar: الإدارة

en: list links
ar: سرد الروابط

en: add link
ar: إضافة رابط
